Welcome to our website


S.E.S. Bowling - špičková technika v oblasti volného času (Open Bowler)Technika pro nová zařízení, převybavení a oprava


Bowling dnes patří více než kdy jindy k způsobu trávení volného času. Početnou klientelu tvoří ve volnočasovém bowlingovém odvětví tzv. „Open Bowleři“ (volnočasoví amatérští bowleři), dále dětské narozeniny, House-Liga hráči, nebo firmy a sdružení. Proto jsme naši techniku speciálně přizpůsobili potřebám této klientely.


Jaktože ekonomická budoucnost?


Na tomto místě musíme podat provozovatelům bez technických zkušeností a nováčkům v bowlingové branži stručné vysvětlení.
V technice bowlingových zařízení je v zásadě rozlišováno mezi bezprovázkovými pinsettery nebo pinsettery s provázkovou technikou. Rozdíl je pochopitelný i pro laika. Ví se, že bezprovázková stavěcí technika má větší pořizovací náklady, hlavní rozdíl však spočívá v provozních nákladech, které sestávají z poplatků za energii, obsluhu a údržbu. (další informace hier).
Potom si tedy každý položí otázku, v čem spočívají výhody tohoto zažízení? Mluvit v této souvislosti o výhodě není snad úplně nejpřesnější. Jako provozovatel zařízení si musí člověk položit otázku, kterému okruhu zákazníků chci dát své prostory k dispozici?


Je to výše zmíněný Open-Bowler, nebo je to Liga Bowler (Bowler sportovec)?


Pokud je to Open-Bowler, potom jsme pro Vás přesně ten správný partner.
Pokud je to Liga-Bowler, potom nejsme tím správným partnerem pro Vás.

U nás stojí provázková technika již léta v popředí a jsme naprostí specialisté v tomto provedení. Mnoho poskytovatelů na trhu s bezprovázkovým bowlingem rozpoznalo, že poptávka po této technice roste, a proto se v posledních letech zkouší uplatnit i na poli s provázkovou technikou.

My jsme na poli s provázkovou technikou jako doma a zastáváme názor:

Prodávej jen to, v čem se vyznáš!


Obraťte se na nás, můžeme Vám detailně zodpovědět jakoukoliv otázku z oblasti bowlingu a provázkové techniky.