Who is BowlingBau.com?


S.E.S. navrhuje, vyrábí a distribuuje vysoce kvalitní zařízení v oblasti kuželkových a bowlingových drah. Společnost byla založena v roce 1998 Erwinem Kiewningem ve Stockachu. Stroje známé pod značnou "schmid“ se těší dobrému jménu po celém světě. Vyrábíme ve Stockachu s použitím dílů z Německa - pinsettery s provázkovou technikou v nejvyšší kvalitě.

D&K electronics již skoro 30 let působí v oblasti skórování, z tohoto důvodu jsme před několika lety vytvořili společně S.E.S. Scoring System. Také tyto systémy jsou vyráběny výlučně v našem provozu.

Active Bowling vyrábí a rozšiřuje více než 20 let jako rodinná firma vysoce kvalitní komponenty na stavbu bowlingových drah, jako jsou povrchy drah, bumpery, pins, koule a boty. Navíc jsou po stejně dlouhou dobu činní ve stavění drah s bezprovázkovou a provázkovou technikou.

ME Design je firma, která se specializuje na mediální techniku (efektní osvětlení) a vnitřní zařízení bowlingových center. Díky jedinečnému vybavení dá provozovatel svému bowlingovému zařízení individuální tón, vzdálený na hony od bezútěšných jednotných konceptů.